تبلیغات
عشق - راز قتل مهتاب ابوالحسن پور
 
عشق
منتظر انتقاد و پبشنهاد های شما هستم h.b990@tyahoo.com
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : لیلی مجنون
نویسندگان
صفحات جانبی
نظرسنجی
نظر شما در باره این وبلاگ و مطالبش چیست؟آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

جدید ترین کد آهنگ ها Amir-b646

قبل از اینكه بخوام در مورد مرحومه مهتاب  ابوالحسن پور مطالبی بنویسم، بر خود لازم میدونم بعنوان پیش آگهی، چیزهای مهمی را برای شما عزیزان بازگو كنم:

مرحومه مهتاب  ابوالحسن پور، متولد 1374/01/10  در شهرستان میانه می باشد. پدرش آقای زیداله ابوالحسن پور، متولد 1336در شهرستان میانه و كارمند آموزش و پرورش میانه بوده و بعد از 30 سال خدمت صادقانه شغل معلمی، به درجه بازنشستگی نائل گردیده است. مادرش خانم فریده محمدزاده، متولد 1342 در شهرستان میانه بوده كه در تیرماه سال 1390 بعد از تحمل سالها بیماری MS، به رحمت خدا رفته. برادرش مسعود  ابوالحسن پور، متولد 1366 در شهرستان میانه می باشد كه دوران خدمت مقدس سربازی خود را می گذراند.

مورخه 1390/06/29 بود كه مرحومه مهتاب  ابوالحسن پور را جهت تشكیل پرونده توانبخشی...

قبل از اینكه بخوام در مورد مرحومه مهتاب  ابوالحسن پور مطالبی بنویسم، بر خود لازم میدونم بعنوان پیش آگهی، چیزهای مهمی را برای شما عزیزان بازگو كنم:

مرحومه مهتاب  ابوالحسن پور، متولد 1374/01/10  در شهرستان میانه می باشد. پدرش آقای زیداله ابوالحسن پور، متولد 1336در شهرستان میانه و كارمند آموزش و پرورش میانه بوده و بعد از 30 سال خدمت صادقانه شغل معلمی، به درجه بازنشستگی نائل گردیده است. مادرش خانم فریده محمدزاده، متولد 1342 در شهرستان میانه بوده كه در تیرماه سال 1390 بعد از تحمل سالها بیماری MS، به رحمت خدا رفته. برادرش مسعود  ابوالحسن پور، متولد 1366 در شهرستان میانه می باشد كه دوران خدمت مقدس سربازی خود را می گذراند.

مورخه 1390/06/29 بود كه مرحومه مهتاب  ابوالحسن پور را جهت تشكیل پرونده توانبخشی، به اداره بهزیستی آوردند و بنده ایشان را تحت ارزیابی ذهنی و روانی قرار دادم. مرحومه، دارای هوش ردیف متوسط با بهرة 50- 45 بود كه از نظر طبقه بندی های منابع قدیمی روان شناسی، جزو كودكان تربیت پذیر به شمار می رفت. علت معلولیت ذهنی مهتاب، زایمان سخت مادر بوده كه منجر به عقب ماندگی ذهنی وی گردیده است. مرحومه، دارای چهره و جمجمه طبیعی بود. درك و عملكرد شنوایی و بینایی در حد متوسط داشت. مشكلات حركتی نداشت و فاقد تشنج بود. درك گفتار و زبان متوسطی داشت و كلامش نیز قابل درك بود. ارتباط چشمی و كلامی خوبی داشت و نیز خودیاری وی در منزل هم خوب بود. نسبت به رنگها شناخت داشت، تا عدد 16 می توانست به ترتیب بشمارد، اعضای خانواده را می شناخت، قضاوتش هم در حد بسیار ابتدایی بود، پول را می شناخت ولی ارزش آن را نمی دانست، عملیات ریاضی نیز برایش قابل درك نبود. در كل دختری بود كه نگهداری وی آنچنان سخت نبود و حتی در تمیز كردن خانه نیز استعداد خوبی داشت. سابقه یكسال تحصیل در مدرسه استثنائی ایثار میانه را داشت و بعدها نیز به مدت یكسال در مركز آموزش و توانبخشی بقیه الله تحت نظارت اداره بهزیستی میانه، مشغول به فراگیری مهارتهای زندگی بود.

آقای زیداله  ابوالحسن پور، حدود 4 ماه گذشته با زنی بنام فاطمه- ك دارای مدرك تحصیلی كارشناسی ارشد زبان، كه قبلا نیز یك ازدواج ناموفق داشته، ازدواج می كند و در زمان بعد از ازدواج با وی، متوجه یك پارگی عمیق از ناحیه جناغ سینه تا شكم كه جای بخیه آن كاملا مشهود بوده می شود و همچنین چند جای چاقو و یك پارگی در ناحیه زیر حنجره نیز داشته كه درصدد بر می آید تا علت این آسیبها را بداند كه خانم فاطمه- ك اظهار می دارد كه در اثر تصادف با موتور سیكلت ایجاد شده است و آقای ابوالحسن پور هم به این گفته وی قانع می شود.

آقای ابوالحسن پور اظهار داشت كه در مدت این چهار ماه، نهایت خدمت را به همسرش نموده و از هیچ خدمتی نیز دریغ ننموده است.

قبل از 13 به در سال 91 در روز حادثه، آقای ابوالحسن پور اظهار داشت كه هیچ مشكل خاصی اصلا وجود نداشت و ایشان برای گرفتن دوش، به حمام می روند و بعد از مدتی كه می خواهند از حمام خارج شوند، متوجه قفل بودن درب حمام می شوند كه هرچقدر داد می زنند، كسی درب حمام را باز نمی كند و لذا مجبور می شود كه از پنجره رو به حیاط منزل، از اعضای خانواده خود كسی را صدا بزند كه متوجه می شود ماموران نیروی انتظامی از در و دیوار منزلش وارد حیاط می شوند و وقتی درب حمام را باز می كنند، ماموران نیروی انتظامی با ذهنیت اینكه وی می خواسته اثرات خون را پاك كند، به دستهای آقای ابوالحسن پور دستبند می زنند ولی بعدا متوجه می شوند كه ایشان اصلا از ماجرا خبر ندارد.

وقتی آقای ابوالحسن پور از به قتل رسیدن دخترش توسط همسر دومش خانم فاطمه- ك باخبر می شود، با جنازه مهتاب روبرو می شود كه سرش را كاملا از بدنش جدا نموده و روی بدنش گذاشته اند همانند سر بریدن های عبدالمالك ریگی.

لازم به توضیح است كه مرحومه مهتاب  ابولحسن پور، توسط پدرش نگهداری می شد و به هیچوجه در مراكز نگهداری شبانه روزی بهزیستی، نگهداری نمی شد. آقای ابوالحسن پور بعداً متوجه می شود كه همسرش خانم فاطمه- ك، دچار بیماری اعصاب و روان می باشد كه قبلا نیز از بیماران آقای دكترحاجی قاسمی متخصص اعصاب و روان بوده كه گویا به ادامه درمان خود نپرداخته است. خانواده قاتل نیز در زمان ازدواج ایشان با آقای ابوالحسن پور، هیچ حرفی در مورد بیماری وی به ایشان نگفته بودند. ضمناً پارگی در ناحیه سینه و شكم و دست قاتل كه قبلا توضیح داده شد كه در اثر تصادف با موتورسیكلت ایجاد شده است، مشخص گردید كه ایشان دروغ گفته اند و پارگی ها نیز ناشی از خودكشی بوده است و قاتل هیچ ترسی از بابت چاقو و اشیاء تیز نداشته است و گویا قبلاً نیز مهارت بریدن را نیز كسب نموده است. به هر حال قاتل هم اكنون در زندان میانه به سر می برد و منتظر نتیجه نظرات قضات محترم دستگاههای قضائی می باشد.

چند روزی است كه مردم در مورد این موضوع اسفناك صحبتهای ضد و نقیضی می كنند كه شایعات زیادی در شهر در حال پخش بوده و هست ولی اصل ماجرا همین بود كه نوشته شد. خانم فاطمه- ك مبتلا به بیماری اعصاب و روان است كه بیماری اش قابل كنترل با دارو بوده است و در ارتكاب جرم نیز به نظر بنده، دچار جنون نشده است چرا كه پاهای مرحومه مهتاب را قبل از سر بریدن،  بسته و بعد از ارتكاب جرم نیز با ماموران نیروی انتظامی تماس گرفته و خودش را معرفی نموده است.

دیروز آقای ابوالحسن پور به دفتر بنده مراجعه نمودند و بنده نیز ضمن اظهار همدردی با ایشان كه در طول 10 ماه، دو مصیبت بزرگ را متحمل شده اند، كه یكی فوت همسر اولش و دومی به قتل رسیدن دخترش توسط نامادری اش بود، كل ماجرا را از ایشان جویا شدم و چون اظهار داشتند كه یكی دو نفر از كاربران سایت میانالی، داستان را پیچانده و مطالب ضد و نقیض به اطلاع دیگران رسانیده اند، با كسب اجازه از آقای ابوالحسن پور، تصمیم گرفتم كل ماجرا را به دلیل شناخت قبلی از ایشان و دختر مرحومش كه از مددجویان اینجانب بود، جهت اطلاع دوستان و جلوگیری از شایعات پراكنده، در سایت قرار دهم. در آخر نیز ضمن تسلیت به خانواده محترم آقای ابوالحسن پور، عكس مرحومه مهتاب  ابوالحسن پور را كه خودم در شهریورماه سال 90 از ایشان گرفتم، به پیوست مطلبم جهت مشاهده دوستان، قرار میدهم.

این دومین قتلی است كه در میانه در طول چند سال اخیر تاكنون شاهد می باشیم. اداره بهداشت و درمان میانه باید برای حفظ امنیت مردم، تدابیر پزشكی اتخاذ نماید و در این مورد نیز بهتر است از متخصصان خبره استفاده نماید. بیماران اعصاب و روان باید تحت درمان و پیگیری قرار بگیرند و روانپزشكان بعنوان دارو درمانگران این بیماران، باید در كار خود كوتاهی نكنند و اگر بیماری، واقعاً وضعیت نامناسب دارد، سریعاً برای بستری و درمان و گاهاً برای نگهداری مادام العمری آنها در مراكز ویژه، اقدام نمایند و شبكه بهداشت و درمان نیز باید چاره ای برای جلوگیری و پیشگیری از چنین حوادثی بیاندیشد. بسیاری از بیماران همچون محمد آسوده كه چند سال قبل امام جمعه محترم میانه را به قتل رساند، واقعاً پول دارو برای درمان خود را نداشت و متولیان امر باید به این موضوع رسیدگی اساسی كنند تا در آینده شاهد خانواده هایی داغدار نباشیم.

شهرستان میانه و هر شهر دیگری از استان و حتی كشور، بیماران روانی زیاد دارد و باید مراكزی مخصوص جهت رسیدگی به این موضوع اختصاص دهند. دفترچه های درمانی مخصوصی برای آنها صادر نمایند و حتی درمان آنها را به صورت رایگان انجام دهند و هزینه هایی را برای چنین كاری صرف نمایند. هزینه های بالای ویزیت روانپزشك، عدم به كارگیری روان شناس و مددكار در مطبهای روانپزشكی، و نیز عدم پیگیری درمانهای مریضان روان پزشكی، از عمده كوتاهی های شبكه بهداشت و درمان می باشد كه باید در درجه اول ریاست محترم شبكه بهداشت و درمان، ریاست محترم نظام پزشكی، شورای محترم شهر، فرمانداری محترم، ریاست محترم اداره بهزیستی، و در راس آنها، نمایندگان محترم شهرستان، به این موضوعات اهمیت اساسی بدهند و اعتبارات لازم را از دولت دریافت كنند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

1396/12/3 09:30 ب.ظ
بخش جذاب از محتوا. من فقط بر روی وبلاگ خود و در سرمایه ی سرانجام به خودم زل زدم
ادعا می کنم که من واقعا از پست وبلاگ شما استفاده می کنم.
به هر حال من به تقویت شما مشترک خواهم شد و حتی دستاورد من هم به سرعت به شما دسترسی خواهد داشت.
1396/10/7 09:00 ب.ظ
وب سایت عالی مقدار زیادی اطلاعات مفید در اینجا.
من آن را به چند تن از دوستان ارسال و علاوه بر آن در خوشمزه است.

و البته، تشکر بخاطر سختی ای که متحمل شدید!
1396/09/22 02:17 ق.ظ
در صورتی که درک نکنید، سؤالهای شما واقعا مورد دلخواه هستند
هرچیزی که به طور کامل، اما این پاراگراف حتی درک درستی نیز ارائه می دهد.
1396/09/16 03:44 ق.ظ
Hmm هر کس دیگری با مشکلی با تصاویر در بارگذاری این وبلاگ است؟
من سعی میکنم بفهمم مشکلش چیه
پایان یا اگر این وبلاگ است. هر گونه بازخوردی قابل تقدیر است.
1396/08/18 10:16 ب.ظ
وقتی که من در ابتدا اظهار نظر کردم با کلیک بر روی "اطلاع من زمانی که نظر جدید اضافه شده است" جعبه چک و در حال حاضر هر بار که یک نظر اضافه شده من سه ایمیل با همان نظر دریافت کنید.
آیا راهی وجود دارد که بتوانید مرا از این سرویس حذف کنید؟ متشکرم!
1396/08/14 02:31 ق.ظ
تبادل لینک چیزی جز این نیست که تنها قرار دادن لینک دیگر وب سایت در صفحه شما در جای مناسب باشد و شخص دیگری هم انجام خواهد داد
مشابه برای شما
1396/08/14 02:27 ق.ظ
تلاش خیره کننده وجود دارد. پس چه اتفاقی افتاد؟ مراقب باش!
1396/08/14 01:58 ق.ظ
در صورتی که شما چیزی را به طور کامل درک نکنید، اما این پست، سوالات پرسشی واقعا مورد دلخواه است
هنوز هم درک فزونی دارد
1396/08/14 01:34 ق.ظ
سلام! من خیلی دوست دارم نوشتم! درصد ما در مورد مقاله شما در مورد AOL بیشتر صحبت می کنیم؟
من نیاز به یک متخصص در این زمینه برای حل مشکل من.
شاید تو باشی! بی صبرانه منتظر شما هستم.
1396/08/9 10:39 ب.ظ
An interesting discussion is worth comment. I think that you need to
publish more about this topic, it may not be a taboo subject but typically people do not speak about these topics.
To the next! Kind regards!!
1396/08/8 11:46 ب.ظ
هی این اولین بازدید من به وبلاگ شماست! ما یک تیم از داوطلبان هستیم و یک ابتکار جدید را در جامعه ای که در همان طاقچه قرار دارد آغاز می کنیم.
وبلاگ شما اطلاعات سودمندی را دراختیار ما قرار داد تا روی آن کار کنیم. شما کار برجسته ای انجام دادید.
1396/08/8 07:56 ب.ظ
روز خوب! من می توانستم سوگند یاد کنم قبل از بازدید از وبلاگ شما، اما پس از رفتن به بسیاری از مقالات متوجه شدم که این برای من تازه است.
به هر حال، من مطمئنا خوشحالم که من آن را پیدا کردم و من آن را به عنوان کتاب علامت گذاری آن و چک کردن اغلب!
1396/08/8 06:40 ب.ظ
بدون شک معتقد است که شما گفتید. دلیل دلخواه شما به نظر می رسد بر روی شبکه ساده ترین چیز است
آگاه باش من به شما می گویم، من قطعا در حالی که مردم ناراحت می شود
نگران نباشید که آنها به روشنی نمی دانند.

شما موفق به ضربه ناخن به بالا و همچنین تعریف شده است
همه چیز بدون داشتن اثر جانبی، مردم می توانند
یک سیگنال احتمالا بیشتر به دریافت مجدد خواهد رسید با تشکر
1396/08/8 03:28 ب.ظ
Hello I am so glad I found your blog, I really found you by
error, while I was looking on Digg for something else, Regardless I am here now and would just like to say
cheers for a remarkable post and a all round entertaining blog (I also love the theme/design), I don’t
have time to look over it all at the minute but I have bookmarked it and also added your RSS feeds, so when I have time I will be back
to read a lot more, Please do keep up the awesome work.
1396/08/8 03:16 ب.ظ
متشکرم برای به اشتراک گذاشتن چنین عقیده ای خوب، مقاله بسیار دلنشین است، به همین دلیل من آن را به طور کامل خوانده ام
1396/08/8 02:46 ب.ظ
من چیزهای خوب زیادی را اینجا یاد گرفتم مطمئنا نشانه گذاری برای بازبینی.
من تعجب می کنم که چقدر تلاش می کنید تا این نوع وب سایت فوق العاده ای را ایجاد کنید
سایت.
1396/07/19 09:27 ب.ظ
پس از خواندن این مطلب، اعتقاد داشتم این بسیار آموزنده است.
من از شما قدردانی می کنم که زمان و انرژی را برای این مقاله کوتاه با هم قرار دهید.
من یک بار دیگر خود را صرف زمان زیادی را صرف خواندن و
ارسال نظرات ولی که چه، هنوز هم ارزش این را داشت!
1396/05/14 01:55 ب.ظ
I want to to thank you for this fantastic read!! I definitely enjoyed every bit of it.
I've got you book marked to look at new stuff you post…
1396/05/10 04:17 ق.ظ
Hello my loved one! I want to say that this
post is amazing, nice written and come with almost all important infos.
I would like to look more posts like this .
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر